Все  |  06.04.18  |  п'ятниця
 

Депутати дозволили зведення спорткомплексу біля озера у Винниках

Детальний план території (ДПТ) під будівництво затвердила Винниківська міська рада, прийнявши відповідне рішення.

Навколо Винниківського озера біля Львова планується будівництво дитячо-юнацького спортивного табору, в тому числі - реабілітаційного санаторію та об’єктів спортивної інфраструктури (стадіонів).

Комплекс складатиметься з кількох капітальних споруд: спального корпусу та харчоблоку табору, приміщення санаторію на 200 місць, процедурного корпусу. Там також планують облаштувати футбольні поля, траси для гірськолижного та велосипедного спорту, пірс, басейн, а також гелікоптерний майданчик для рятувальної служби, прокат спортивного спорядження і відкритий паркінг на близько 600 місць.

Згідно з детальним планом будівництва, новий комплекс займатиме більшу частину території навколо Винниківського озера, тож доступ до самої водойми буде обмеженим. Разом з тим, біля озера має бути облаштовано й відпочинкову зону для всіх охочих.

Організатором масштабного будівництва є депутат Львівської міської ради, відомий львівський бізнесмен, власник винниківського ФК "Рух" Григорій Козловський, який планує вкласти у цей проект близько 20 млн доларів.

Козловський - співвласник відомої будівельної компанії Avalon Inc, у його власності є популярні львівські ресторани, а також готелі "Святослав" та "Гранд Готель".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах