Денис пушилін  |  15.09.18  |  субота
 

"ДНР" звинуватили західні спецслужби у вбивстві їхнього лідера

В "Донецькій народній республіці" заявили, що до вбивства Захарченка причетна не тільки Служба безпеки України, а й західні спецслужби.

Про це заявив новий глава "ДНР" Денис Пушилін.

З його слів, одного винуватця було затримано і він зараз дає свідчення. Також Денис Пушилін заявив, що в ході слідства було заме застосування новітніх технологій, які раніше не використовувалися СБУ, що, на думку бойовиків, вказує на причетність до теракту західних спецслужб.

"Зібрані в ході розслідування вбивства Олександра Захарченко дані і свідчення затриманого слідчими співробітника СБУ кажуть про причетність України і західних спецслужб",

- пише Пушилін.

Також він заявив, що в керівництві "Донецької народної республіки" прийняли рішення звернутися за допомогою до Російської Федерації, яка в даний момент виявляється. Пушилін Денис Володимирович закликав всі країни миро спільноти виступити до засудженням даного інциденту.

Нагадаємо, що новий глава "ДНР" визнав введення військ Росії в Україну. Як повідомляє Пушилін Денис Володимирович, якого нещодавно обрали новим головою "ДНР" заявив, що Російська Федерація в 2014-му році врятував життя бойовикам на Донбасі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах