Денис пушилін  |  05.04.16  |  вівторок
 

Бойовики обіцяють “справжню війну” у разі введення поліції ОБСЄ

Представники самопроголошених “ДНР” та “ЛНР” Денис Пушилін та Владислав Дейнего обіцяють масштабні зіткнення, якщо на Донбас для безпеки виборів буде введена міжнародна поліція.

Про це ватажки бойовиків заявили у відповідь на пропозицію президента України Петра Порошенка залучити на Донбас поліцейську місію ОБСЄ, пише сепаратистський сайт “ДАН”.

“Створення збройної міжнародної поліції для забезпечення безпеки виборів, про яку постійно заявляє Порошенко, не передбачено Мінськими домовленостями, і прямо їм суперечить. Спроби ввести на територію Донецької та Луганської Народних Республік міжнародний збройний контингент не тільки не додадуть стабільності, але навпаки - приведуть до масштабних зіткнень, обернуться справжньою війною, в яку виявляться безпосередньо втягнуті країни Заходу”,

- йдеться у тексті заяви очільників бойовиків.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що на Донбасі можливе проведення місцевих виборів тільки, якщо буде покращена ситуація із безпекою в регіоні, якщо буде введена поліцейська місія ОБСЄ, а під контроль української сторони передадуть ділянки непідконтрольного держкордону.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах