День незалежності  |  18.08.21  |  середа
 

У центрі Києва – репетиція параду військ до Дня Незалежності

На вулиці Хрещатик у Києві проводять першу репетицію параду військ з нагоди Дня Незалежності України.

Як повідомили кореспонденту Укрінформу учасники параду, представники Державної прикордонної служби України, репетиція передбачає проходження урочистим маршем пішої колони та проїзд механізованої колони.

Водночас проліт повітряної колони, імовірно, відбудеться вже на День Незалежності.

Центр столиці посилено охороняє поліція. Чергують карети екстреної медичної допомоги.

Як повідомлялося, 18, 20 та 22 серпня у Києві заплановані репетиції параду військ до Дня Незалежності України. У дні репетицій та під час проведення заходів (24 серпня) у місті передбачені масштабні перекриття руху транспорту.

У межах відзначення 30-річчя Незалежності України відбудуться святкові заходи по всій країні, що триватимуть з 22 до 24 серпня. Всі вони будуть об’єднані гаслом “Ти у мене єдина”.

Репетиція параду військ до Дня Незалежності / Фото: Анатолій Сірик
Зокрема, у Києві 23 серпня відбудеться установчий саміт ініціативи Президента України “Кримська платформа” та саміт перших леді та джентльменів “М’яка сила у новій реальності”, ініційований дружиною Президента України Оленою Зеленською. У День Незалежності України, 24 серпня, на центральній вулиці столиці відбудеться святковий парад Збройних сил України, що символізуватиме силу нашої незалежності.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e