День незалежності  |  18.08.21  |  середа
 

До Дня Незалежності поліцейські перейдуть на посилений варіант несення служби

Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Правопорядок у Львові та на території області забезпечуватимуть співробітники служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції Львівської області, Управління Державної служби охорони у Львівській області, а також військовослужбовці Національної гвардії України.

«Від 16 серпня особовий склад поліції Львівщини переведений на посилений варіант несення служби. Кожен мешканець чи гість Львова та області повинен почувати себе у безпеці, тому для миттєвого реагування на звернення та повідомлення громадян ми збільшимо кількість патрулів, особливо у місцях проведення урочистостей, та проведемо ряд інших заходів. Головне наше завдання — забезпечення публічного порядку та надання якісних поліцейських послуг громадянам під час підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України»,

— розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

У Львові та області заплановано близько 70 масових заходів, участь у яких візьмуть понад 100 тисяч громадян.

Очільник поліції Львівщини закликав львів’ян, гостей міста, а також мешканців області при виникненні непередбачуваних або небезпечних ситуацій негайно повідомляти про це поліцейських.

«Усі правоохоронці пройшли інструктажі та готові допомогти людям у будь-яких ситуаціях. Прохання до всіх громадян бути взаємоввічливими та толерантними. Не допускайте порушень публічного порядку, а при виникненні непередбачуваних ситуацій чи виявленні небезпечних та підозрілих предметів звертайтесь до найближчого поліцейського або телефонуйте на оперативну лінію “102”»,

— повідомив Олександр Шляховський.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e