Все  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Демі Мур закрутила роман з другом своєї дочки

Американська акторка Демі Мур зустрічається з молодим музикантом, колишнім учасником групи Jonas Brothers - Ніком Джонасом.

Новий обранець голлівудської зірки молодший за неї на 30 років і є близьким другом її старшої дочки від актора Брюса Вілліса, Румер, передає lime.apostrophe.ua.

"Нік - наймолодший з чоловіків Демі, і водночас один з найбільш зрілих. Він - доказ того, що вік - це просто цифри",

- розповідають інсайдери.

Повідомляється, що романтичні стосунки між 55-річною акторкою та 25-річним музикантом почалися у грудні минулого року. Кажуть, що закохані багато часу проводять разом, більш того, Демі вже познайомила Ніка з іншими доньками.

Втім, Нікові Джонасу завжди подобалися жінки старшого віку. Раніше у нього були стосунки з 38-річною акторксою Кейт Хадсон і 33-річною австралійською співачкою Дельтою Гудрем.

Демі Мур тричі була заміжня. Першим чоловіком зірки був рок-музикант Фдредді Мур. Подружжя прожило п'ять років. Вдруге кінозірка вийшла заміж за актора Брюса Вілліса, з яким була разом 13 років і народила від нього трьох дочок - Румер, Скаут і Талулу. У 2005 році Демі зв'язала уклала шлюб з Ештоном Катчером, з яким розійшлася у 2011 році.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2084

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...