Все  |  05.09.15  |  субота
 

Бутусов розповів про переворот у "ДНР" і наслідки для України

Переворот, який напередодні ввечері стався в самопроголошеній "ДНР" означає, що президент Росії Володимир Путін відмовився від продовження військового захоплення України.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив відомий журналіст Юрій Бутусов.
Нагадаємо, Андрія Пургіна відсторонили з посади спікера Народної ради "Донецької Народної Республіки" за рішенням депутатів. Виконуючим обов'язки голови парламенту став віце-спікер Денис Пушилін.

"Росія не збирається здійснювати військове вторгнення в інші регіони України. Інакше вони б не тиснули на місцевих лідерів, а навпаки, розкручували, як це відбувалося у березні-липні 2014-го. тепер кожен ідіот, який розкручував "ХНР", "ДнепрНР", "ОНР" може побачити, що Росія захопила нашу землю не для того, щоб віддати владу бандитам, а щоб віддати владу своїм спецслужбам. Україна для них — колонія",

- пояснює Бутусов.

Журналіст також підкреслив: "Проект подальшої експансії РФ далі в Україні остаточно закритий. Путін робить окуповані території більш керованими".

За його словами, Путін показав таким чином, що терористи для нього є "гарматним м'ясом", що призведе до подальшого розброду і зростання невдоволення в рядах сепаратистів і найманців.

Бутусов вважає, що своїми діями Москва почала будувати систему жорсткого підпорядкування Донбасу Кремлю, як це раніше було зроблено в Південній Осетії, Абхазії, Придністров'ї.

"Це добре, тому, що керована з Москви система буде такою ж несамостійною, корумпованою і злочинною, як і її прототипи... Ліквідація і усунення самостійних командирів і лідерів бойовиків для нас вельми вигідне, тому що самостійно мислячі польові командири створювали найбільш боєздатні підрозділи. Такі операції Кремля треба вітати",

- підсумував Бутусов, додавши, що Україна може використовувати сформовану ситуацію у власних інтересах.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах