Бренд  |  30.05.17  |  вівторок
 

"Nike" випустив колекцію на підтримку ЛГБТ

Спортивний бренд "Nike" вирішив підтримати ЛГБТ-спільноту і створив колекцію одягу "Be True", до якої увійшли футболки з написом "Рівність", яскраві кросівки, кольорові шкарпетки.

Шість років тому компанія спортивного одягу вперше надихнулася темою рівності та різноманіття. Щороку бренд випускає веселкову колекцію на підтримку прав ЛГБТ-спільноти. За цей час вдалося зібрати близько 2,5 млн доларів для правозахисних ЛГБТ-організацій Америки.

У лінійці цього року представлено ​​взуття, футболки, шкарпетки та інші предмети одягу. Дизайнери марки використовували символи ЛГБТ: трикутник, рожевий колір, веселку і влучні висловлювання. Робер Горман, який займається ЛГБТ-напрямком "Nike", сказав, що бренд хоче "створити щось, що могло б об'єднати людей в підтримці ЛГБТ-спортсменів".

"Веселка у спортзалі або на пробіжці стала способом відчути себе частиною чогось великого - не має значення, чи належите ви до ЛГБТ-спільноти, чи просто підтримуєте його. Веселка завжди була пов'язана з нашою лінійкою Be True",

- зазначили у компанії.

Повідомляється, що колекція надійде у продаж 1 червня.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах