Бойовики  |  17.08.18  |  п'ятниця
 

Бойовики вибили з Асєєва зізнання у шпигунстві та показали по ТБ

На відео голос українця тремтить, руки за звичкою тримаються "як в наручниках".

Терористи з "ДНР" вибили полоненоно українського журналіста Станіслава Асєєва (Васіна) зізнання у шпигунстві та співпраці з розвідкою, і опублікували це в ефірі російського пропагандистського телеканалу.

"Бойовики вибили у Стаса визнання в шпигунстві та співпраці з розвідкою. Йому присвятили цілу передачу на каналі "Росія 24",

- написав колишній нардеп Єгор Фірсов на своїй сторінці у Facebook.

Він заявляє, що у передачі є "весь набір фейків і штампів та щоденники, і шпигунство, і участь в батальйоні, і київські куратори".

"Таке враження, що Стаса змусили зізнаватися в усьому, що тільки можна собі уявити",

- додав колишній народний депутат.

Фірсов також зауважив, що на відео голос українця тремтить, руки за звичкою тримаються "як в наручниках", а кадри, де він їсть і на столі стоїть пляшка "боржомі" та ліки, називає постановочними: 

"Думаю, що на цьому вони не зупиняться. Будуть і прес-конференції, й інші заходи, через які нас будуть переконувати, що Стас шпигун. Сподіваюся, що ніхто не сприйме цей фейк всерйоз, оскільки це очевидна, і як я писав раніше, спланована постановка".

Нагадаємо, Станіслав Асєєв зник 2 червня 2017 року на окупованій території Донбасу. Кілька місяців не було достовірної інформації про його долю та місцеперебування. У вересні минулого року представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що бойовики підтвердили інформацію про полоненого Асєєва. Його ім'я також фігурує у списках на обмін заручниками.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах