Борг  |  31.08.18  |  п'ятниця
 

Топ п’ять боржників Львівщини по заробітній платі

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області оприлюднило антирейтинг п’яти боржників по заробітній платі.

На виконанні у територіальних відділах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області перебувають виконавчі провадження про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах пов’язаних з трудовими правовідносинами.

"Антирейтинг боржників очолює Державне авіапідприємство «Львівські авіалінії». На сьогоднішній день в них заборгованість становить – 5 315 948 грн"- зауважив Тарас Грень , начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Також найбільші борги з виплати заробітної плати працівникам мають інші підприємства Львівщини, а саме:

  • ПрАТ «Укрзахідвуглебуд», заборгованість становить – 2 592 286 грн.;
  • ДП «Екотрансенерго», заборгованість становить – 1 018 227 грн.;
  • ДП «Монтажник-Львів», заборгованість становить – 558 760 грн.;
  • ТзОВ «Теплоенергопроект», заборгованість становить – 428 461 грн.

Нагадуємо, що Міністерство юстиції в рамках проекту зі стягнення боргів з зарплат на користь працівників запустило відкритий електронний реєстр підприємств-боржників. Кожен охочий зможе без будь-яких перешкод через портал перевірити, чи сплачує конкретне підприємства зарплату своїм працівникам.

Нагадаємо раніше Мін'юст склав рейтинг найбільших боржників з виплати зарплати по Україні. 

Згідно з інформацією, найбільшими в країні боржниками є два підприємства "Укроборонпрому": 
"Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" та "Миколаївський суднобудівний завод". Їх борги з виплати заробітної плати становлять 73,7 млн грн і 30,3 млн грн відповідно.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах