Борг  |  27.07.18  |  п'ятниця
 

На Львівщині зупинився цегельний завод

Працівники Соловицького цегельного заводу, що на Львівщині, звернулись у Куровицьку сільську раду з заявами про виплату заборгованої заробітної плати.

Кілька місяців на Львівщині призупинив роботу цегельний завод, розташований на території Куровицької сільської ради. Працівникам досі не виплатили заборговану заробітну плату, попри обіцянку керівника. Тому вони з заявами звернулись у сільську раду, щоб там допомогли вирішити їхню проблему.

Про це у коментарі кореспонденту "Вголос" розповів голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис.  

У кінці травня, зазначив голова сільради, у сільську раду почали надходити клопотання від працівників цегельного заводу, який розташований у с. Солова, але є на підвідомчій території сільської ради, про те, що працівникам на цьому заводі постійно не виплачують зарплату.  Комусь заборгували за місяць, комусь за два чи й три.

За його словами, у сільську раду надійшло 13 заяв від працівників. Люди вирішили перш за все звернутися до сільської ради за допомогою, враховуючи, що завод призупинив роботу ще десь навесні, а керівник цегельні уникає зустрічі із ними. 

Володимир Чорнопис у червні написав з цього приводу звернення у Золочівську райдержадміністрацію. У відповідь на це в райдержадміністрації створили робочу групу і провели засідання за участі, зокрема, й керівника цегельні Ярослава Северенчука та працівників, що написали заяви.

Учасники засідання робочої групи, яке відбулося 22 червня, визнали, що своїми діями щодо працівників керівник заводу порушує трудове законодавство. Також комісія, як зазначив  Володимир Чорнопис, доручила Ярославу Северенчуку протягом тижня укласти договори з працівниками підприємства щодо реструктуризації виплати заробітної плати і до 1 вересня 2018 року завершити виплату зарплатної плати та рекомендувала підвищити розмір середньомісячної заробітної плати найманим працівникам.

Не зважаючи на прийняті рішення, працівники цегельного заводу занепокоєні тим, що скоро стартує навчальний рік і їм потрібно підготувати дітей до школи, а також сумнівами чи отримають вони заплату за червень-липень. 

Резюмуючи ситуацію Володимир Чорнопис висловив свої обурення щодо обіцянки Ярослава Северенчука, керівника ТзОВ "Благо-Буд", підготувати угоди про розтермінування виплати зарплати до кінця червня. Станом на 26 липня з людьми угоди не заключили, знову йде прямий обман і не відомо, чи заробітну плату людям виплатять.

 
 

Коментарі (11) перегляди: 3018

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах