Все  |  09.12.13  |  понеділок
 

Близько 100 львів’ян пікетували гіпермаркет "Нова лінія"

Учасники пікету тримали в руках банери з написами: «Ти заробляєш – він краде», «Жодної копійки в «общак», «Купуєш в Гереги – фінансуєш Яника», «Бойкот фінансування кривавих побоїв»

Також учасники акції скандували: «Ганьба Герезі», «Ганьба фінансуванню кривавих побоїв», «Ганьба регіоналам» та «Банду геть!».

Координатор акції, депутат Львівської міської ради від «Свободи» Любомир Мельничук поінформував, що зараз головне завдання усіх мешканців Львова – «зменшити надходження в общак». З його слів, у Львові стартував бойкот товарів підприємств, якими володіють представники Партії регіонів, щоб львівські кошти не спрямовували на фінансування побоїв.

«Свободівець» також повідомив, що учасники пікету не проявляють радикальних дій, а просто демонструють власну позицію і закликають решту мешканці міста бойкотувати всі можливі фінансові потоки, які пов’язані з регіоналами.

«Ми звертаємось до львів’ян. Люди, які йдуть у цей магазин, мають розуміти, що кожна копійка з цього бізнесу може бути направлена проти наших дітей»,

– наголосив Мельничук.

Він також додав, що ця акція буде довготривалою. Зараз наразі пікетують декілька об’єктів, які належать представникам Партії регіонів. У наступні дні мають намір пікетувати інші підприємства.

Як відомо, мережею будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» володіє нардеп від Партії регіонів Олександр Герега та його жінка, секретар Київської міської ради Галина Герега.

Нагадаємо, учасники Євромайдану у Львові розпочинають акцію прямого тиску на представників Партії регіонів на Львівщині.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e