Все  |  16.12.16  |  п'ятниця
 

Більшість українців не вважає Порошенка і Гройсмана патріотами

Згідно з результатами опитування, більшість українців вважають патріотами військових у зоні АТО, а до патріотизму Порошенка, Гройсмана, Турчинова і Парубія ставляться скептично.

Про це говорять результати соцопитування, проведеного службою Центру Разумкова 18-23 листопада 2016 в Україні.

73,7% українців вважають патріотами українських ветеранів АТО і тих військовослужбовців, що зараз знаходяться на фронті. Лише 7,5% не згодні з такою думкою.

Також патріотами називають тих, хто працюють і платять податки в Україні - 58,1%.

Проте більшість - 51,3% не вважають патріотом України Президента Петра Порошенка (за - 23,3%), голову Верховної Ради Андрій Парубія 53% (за - 21,8%), прем'єр-міністра Володимира Гройсмана 53,5% (за - 19 , 3%), секретаря РНБО Олександра Турчинова 55,4% (за 17,1%).

Загалом опитано 2015 чоловік у віці від 18 років. Опитування проводилося на всій території України, крім окупованих територій Донбасу і Криму.

Нагадаємо, що Україна у списку країн, де досі не розслідували офшорний скандал. Україна включили до списку з семи країн, де після публікації "офшорного досьє" влада не почала розслідування.

Як повідомлялося, елітна квартира Гройсмана оформлена на його тещу-пенсіонерку. Прем'єр-міністр України живе в VIP-квартирі в центрі Києва, що належить його тещі-пенсіонерці з Вінниці Аліні Бурлак.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах