Безхатченки  |  09.08.19  |  п'ятниця
 

Садовий хоче помити усіх безхатьків Львова

Міський голова Андрій Садовий ініціював проведення у Львові "днів лазні" для безхатченків.

Відповідне доручення управлінню соціального захисту він дав у п'ятницю, 9 серпня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради.

"Є така нетипова ситуація, коли на лавках, особливо вранці, відпочивають люди, які не мають де мешкати. У нас є центр на вул. Кирилівській, багато людей ночують там, але є й такі, які не користуються його послугами. Де вони ночують, невідомо. Їхній зовнішній вигляд насправді трохи відлякує і бентежить львів’ян. Тому я би хотів, щоб була можливість для того, щоб ці люди регулярно, раз чи два рази в тиждень, могли відвідати лазню. Щоб вони мали належний вигляд", – заявив Андрій Садовий.

Він також наголосив, що такі "дні лазні" для безхатьків давно практикують у Європі, тому Львову вони також потрібні. При цьому мер додав, що до організації таких заходів гігієни може долучитися й місцевий бізнес.

"Це є нормальна практика. В багатьох європейських столицях людям, які не мають де жити, регулярно дають можливість покористуватись послугами лазні. А чому ні? Треба це організувати. Можливо, хтось із бізнесу долучиться. Можливо, Гранд Готель? Прекрасний комплекс, вони могли б таку послугу надавати", – зауважив Садовий.

Про це повідомляє Форпост

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах