Все  |  14.03.19  |  четвер
 

Автостанцію на площі Двірцевій закриють швидше, ніж планували

Приміські та міжнародні маршрути будуть перенесені.

У п’ятницю, 22 березня, перенесуть автостанцію з площі Двірцевої.

Про це інформують у прес-службі Львівської міської ради.

Приміські маршрути будуть зупинятися на площі перед приміським вокзалом, а міжнародні автобуси – на парковці залізничного вокзалу, поруч із зупинками міського громадського транспорту.

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрія Білого, після реконструкції автостанції з’явиться транспортний хаб із трамвайними й автобусними зупинками. Платформи автостанції будуть зміщені далі від трамвайної зупинки.

Нагадаємо, що автостанцію на площі Двірцевій мали переносити з квітня, проте це зроблять швидше. Загалом реконструкцію площі розпочали з 1 березня. Саме тоді закрили ліву частину площі перед вокзалом до кінця фонтану, де почали замінювати колектор. Відтоді приватним автомобілям обмежили в’їзд на площу Двірцеву.

Наразі заплановано закрити праву частину площі. Близько 15 травня припиниться рух трамваїв до вокзалу. Натомість трамваї будуть розвертатися у депо на вулиці Городоцькій. З 2020 року на площі Двірцевій розпочнуть будувати підземний паркінг.

Також варто нагадати, що після реконструкції на площі мають розділити рух приватного та громадського транспорту; зроблять велодоріжку; збільшиться кількість зупинок для міського транспорту; озеленять площу; фонтан перед входом замінять на «Динамічний» із 9 форсунками та кольоровим освітленням.

Загальна вартість цього проекту становить 165,5 млн гривень. Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». Роботи виконує ТзОВ «Онур Конструкціон» за проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку».

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах