Все  |  21.03.19  |  четвер
 

Аваков закликав поважати російськомовних громадян

Глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков дав інтерв'ю у програмі "В гостях у Гордона".

Під час бесіди із ведучим він заявив, що ставиться із повагою до тих українців, які розмовляють російською мовою на постійній основі.

Згідно із його словами, він і сам народився на сході України, відповідно до цього його відношення до ситуації із російською мовою стримане. Міністр розповідає, що він й сам переважно розмовляє російською мовою, а державною мовою говорить тільки на засіданнях уряду, причому, варто зазначити, що із дуже великими труднощами.

"Я щиро переконаний, що суть патріотизму полягає не в тому, щоб влаштовувати мовні люстрації і змагання",

- сказав Аваков.

Водночас із цим глава МВС підкреслив, що чим "природніше буде йти ситуація з повагою мови, тим швидше буде досягнута мета".

"Ми повинні поважати тих наших громадян, і я підкреслюю наших, а не російських громадян, які звикли читати, думати і висловлювати думки російською мовою",

- заявив Аваков.

Раніше з'являлась інформація про те, що 4 вересня 2018 року депутати Верховної Ради підтримали за основу в першому читанні законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної". А вже 28 лютого парламентарії приступили до розгляду близько 2 тисяч поправок до закону про мову.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах