Все  |  16.06.17  |  п'ятниця
 

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко відгуляли весілля

15 червня Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян одружилися на березі Дніпра. На святі були присутні тільки найближчі друзі та родичі пари.

До вівтаря наречену вів її батько, відомий художник Петро Гончар.

Ведучим церемонії одруження став Олег Винник. А перший танець подружжя виконало під пісню Олександра Пономарьова. Колись ще на "Голосі країни" Олександр сказав: "Якщо одружитеся, заспіваю у вас на весіллі". Відтак, молодята станцювали під живе виконання композиції "Я люблю тільки тебе".

Наречена Тоня Матвієнко була в двох сукнях: на офіційній частині - в пишній сукні від "Slanovskiy", а під час святкування - у вбранні від бренду "Aysina". Арсен обрав темно-синій костюм "Carl Gross".

Під час церемонії одруження пара стала на вишитий рушник, який їм подарувала мама Тоні - Ніна Матвієнко. Як вона зізналася, це рушники ручної роботи від запорізьких майстрів, звідки родом Арсен. А тато Тоні, Петро Іванович, влаштував сюрприз, подарувавши молодим виступ етно-колективу "Ukrainska Selska Orchestra".

Серед гостей помітили й одного з артистів, лідера гурту "Тартак" Сашка Положинського, який, до речі, був свідком на весіллі.

Нагадаємо, півтора роки тому Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян стали батьками - у них народилася доymка Ніна. У співака є сини від попереднього шлюбу - Влад та Артем, а Тоня також виховує дорослу дочку Уляну. Цікаво, що друга дитина співачки молодша за Уляну рівно на 17 років.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах