Все  |  26.04.19  |  п'ятниця
 

ANNA MARIA представить Україну на російському конкурсі

Сестри-близнючки виступлять на "Новій хвилі" у Сочі.

Український дует ANNA MARIA поїдуть в Росію представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Нова хвиля", який відбудеться в серпні цього року.

Інформація про це зазначена на офіційному сайті конкурсу.

Крім дуету, на "Новій хвилі" виступить ще один український учасник Тарас Присяжнюк, який свого часу брав участь у вокальному шоу "Голос країни".

Загалом у конкурсі виступатимуть вокалісти з 15-ти країн.

Хто саме співатиме у фіналі "Нової хвилі", визначали члени журі - російський співак Філіп Кіркоров, композитор Ігор Крутой, режисер Олександр Ревзін та музичний продюсер вокального конкурсу Анастасія Мухіна.

Нагадаємо, дует ANNA MARIA, які брали участь у Національному відборі на "Євробачення 2019", оскандалився через Крим. В інтерв'ю журналісту Роману Скрипіну дівчата так і не змогли відповісти, чий Крим та що з ним сталося. Вони також заявили, що "Україна просто втратила півострів".

Крім того, згодом  з'ясувалося, що батьки співачок працюють на окупаційну владу. Їхня мати обіймає посаду "заступниці голови" так званої "Ради міністрів" Криму, поширювачка пропагандистських дописів у соцмережах. Батько - суддя у відставці.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах