Все  |  26.01.18  |  п'ятниця
 

Активісти заблокували приймальню Садового

26 січня, близько 16:00, зо два десятки людей зібралися у приймальні міського голови Львова і вимагали зустрічі з ним, повідомила речниця ЛМР Христина Процак.

Розмова мала стосуватися боргу комунального підприємства АТП-1 перед компанією "Оптимум Фактор" за придбані автобуси "ЛАЗ". За словами протестувальників, на їхній запит Мін'юст офіційно відповів, що сума цього боргу нібито становить 11 млн грн, а не 28 млн грн, як повідомляли у міськраді.

Акцію підтримали і лідери громадських організацій "Рабів до раю не пускають" Іван Спринський та "Спілка захисту учасників АТО" Леся Турашвілі.

Активістам повідомили, що Садового немає у міськраді і, скоріш за все, сьогодні вже не буде. Натомість їм запропонували побесідувати з заступником міського голови Сергієм Бабаком.

Протестувальники відмовилися. Оскільки їхня поведінка була агресивною, у мерію викликали правоохоронців.

Зрештою, після прибуття на місце конфлікту керівника АТП-1 Ореста Хамули, люди погодилися на розмову з ним і Сергієм Бабаком.

Як пояснив Хамула, наразі київський та львівський відділи виконавчої служби окремо ведуть два провадження через придбані автобуси. Вказані Мін'юстом 11 млн грн стосуються лише провадження, відкритого львівським відділом, а загальний обсяг боргу складає 28 млн грн.

Заступник мера Сергій Бабак запропонував включити представників активістів у робочу групу, яка займається меморандумом між АТП-1 та "Оптимум Фактор". Під час розмови, яка тривала блзько години і завершилася о 17:50, також домовилися щодо проведення 29 січня окремої зустрічі для ознайомлення активістів з документами стосовно боргів "ЛАЗу".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах