Все  |  24.11.17  |  п'ятниця
 

Активістка Femen влаштувала безлад в магазині "Roshen" у Києві

У п'ятницю, 24 листопада, учасниця руху Femen розкидала солодощі у фірмовій крамниці "Roshen" на Хрещатику у столиці.

На оголеному торсі дівчини були написи "Black Friday, Sale Roshen!". Акція протесту тривала лише кілька хвилин. Охоронець магазину намагався вгамувати активістку і зрештою викинув її на вулицю.

За інформацією ЗМІ, сьогоднішній погром у магазині фірми, що належить Петрові Порошенку, влаштувала Анжеліна Діаш. Раніше ця дівчина під виглядом журналістки прийшла на зустріч президентів України та Білорусі у Києві та викрикувала "Живе Білорусь!".

Проти активістки відкрили кримінальне провадження. У липні Печерський суд Києва заборонив Діаш відлучатися з міста поки триває слідство у цій справі. Дівчину можуть позбавити волі на строк до 5 років.

У цьому році Femen неодноразово проводили акції протесту, кілька з них - проти бізнесу президента. У жовтні вони спалили фігури ведмедів перед магазином "Roshen" неподалік від станції метро "Арсенальна" у Києві.

7 листопада, в день сотих роковин жовтневої революції, активістка в червоній косинці та оригінальному галіфе співробітників КДБ СРСР захопила гармату у столиці й закликала "розчавити шоколадну гідру".

А нещодавно, 21 листопада, в річницю початку Євромайдану, перед Адміністрацією Президента на вулиці Банковій двоє дівчат повністю оголили верхні частини тіл, на яких красувалися написи в стилі "очікування - реальність".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах