Все  |  11.05.19  |  субота
 

Адвокат Трампа не приїде на зустріч із Зеленським

Він аргументував це можливою наявністю ворогів президента США Дональда Трампа.

Це підтвердив сам Рудольф Джуліані в інтерв’ю американському телеканалу Fox News.

У суботу, 11 травня особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані скасував запланований візит до України. Адвокат відмовився приїжджати до Києва, щоб зустрітися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

На думку адвоката, він би опинився у середовищі людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів, і в одному випадку вже засудженої особи, яка була залучена до допомоги демократам у розслідуванні 2016 року.

Джуліані побоюється, що новий президент оточений людьми, які є ворогами президента Трампа.

Адвокат Трампа не уточнив, що саме він мав на увазі.

Наразі у штабі Зеленського не прокоментували скасування зустрічі та слова Джуліані.

Повідомлялося, що найближчим часом Рудольф Джуліані планував відвідати Київ найближчими днями, щоб зустрітися Володимиром Зеленським, аби заохотити його дізнатися більше щодо двох справ, які мають велике значення для Трампа.

Ключовими питаннями у діалозі мали б бути питання щодо справ про джерела розслідування спеціального прокурора щодо втручання Росії у вибори президента США 2016 року та про  можливу причетність сина колишнього віце-президента Джозефа Байдена у діяльність газової компанії Burisma Holding, що належить українському олігарху й політику Миколі Злочевському.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах