Адміністрація президента  |  27.09.18  |  четвер
 

Під АП триває мітинг через напади на активістів

У Києві на перехресті вулиць Банкова та Інститутська відбувається акція "Ніч на Банковій" з вимогою до влади не ігнорувати численні напади на громадських активістів.

Учасники заходу, яких наразі зібралося більше трьох сотень, закликають президента України Петра Порошенка та владні структури належним чином розслідувати злочини проти активістів, передає УНІАН.

Активісти тримають в руках саморобні плакати з написами "Мовчання вбиває".

Крім того, на агітаційному наметі учасники акції розмістили фотографії активістів, які впродовж щонайменше поточного року були побиті за свою громадянську позицію і щодо яких винуватців так і не знайдено.

Учасники акції стверджують, що часто напади на активістів маскують під пограбування чи інші побутові злочини для того, щоби не розслідувати їх і не знаходити справжніх винуватців цих нападів.

Організатори мітингу зачитали звернення до влади, в якому вимагають скликати позачергове засідання Ради національної безпеки і оборони і створити у ВР тимчасову слідчу комісію з розслідування замахів на активістів, повідомляє Еспресо.

Крім того, для учасників акції проведуть спеціальні тренінги, на яких розповідатимуть про те, як надати першу медичну допомогу у випадку насильницьких дій.

Заплановано, що захід триватиме до третьої ночі 28 вересня.

Аналогічні акції сьогодні відбуваються також у Львові, Тернополі, Одесі, Харкові та інших українських містах.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах