Все  |  15.06.16  |  середа
 

14-річна українка винайшла метод утилізації поліетилену

Учениця технічного ліцею м. Маріуполя Катерина Малкіна знайшла спосіб вирішити проблему утилізації відходів із пластику, залучивши для переробки личинки жуків.

Свою пропозицію дівчина представила у Нідерландах на Всесвітній олімпіаді з екології. Поміж 200 учасників із 49-ти країн світу ідею українки оцінило наукове журі, що допомогла школярці стати срібним призером міжнародної олімпіади.

“У нас новий метод утилізації пластикового сміття. Ми вирішуємо дуже масштабну проблему просто за допомогою личинок. Ми зараз отримуємо патент, тому подробиці не оголошуємо. Ці личинки дуже поширені, їх використовують як корм для рептилій, а ми знайшли для них інше призначення. Цей метод дасть змогу зробити світ чистішим. За 9 місяців 20 личинок можуть з’їсти один пакет”,

– розповів науковий керівник юної дослідниці.

Оскільки інноваційний проект дівчини в Україні не знайшов зацікавлення, то планується, що винахідниця працюватиме із іноземними інвесторами. Наразі розпочалася робота над оформленням патенту і згодом цю технологію запустять у масове виробництво.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...