Новини по ярлику "театр"

Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (15-16 вересня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль "На каву до Львова", великий концерт всіх друзів Кузьми, музика, прем'єри, розваги. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (25-26 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль «Zaxidfest 2018» та інші святкові заходи на честь Дня Незалежності України. читати повністю>> Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (18-19 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт проекту "Українська пісня 2018", заходи з нагоди святкування 27 річниці Дня Незалежності, міжнародний Фестиваль Параджанова. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (6-10 серпня)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, рок-фестиваль "Woodstock Ukraine", фестиваль класичної музики та багато іншого. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції ( 4-5 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестивалі середньовічної культури, концерти, розваги, кінопрем'єри. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (23-27 липня)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: Міжнародний фестиваль літньої пори, гумор-шоу "Вар'яти", концерти, кінопрем'єри. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (21-22 липня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестивалі класичної і сучасної музики, фестиваль культур, концерти, прем'єри, футбольні матчі. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (14-15 липня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: музичні фестивалі GROVE FEST, LVIVMOZART, фестиваль НІЧ У ЛЬВОВІ, концерти, прем'єри, розваги. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (9-13 липня)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: фестиваль класичної музики LvivMozArt, фестиваль "Ніч у Львові", нічна театралізована екскурсія, кінопрем'єри. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (30.06 - 01.07)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерти до дня пам'яті Василя Сліпака, фестиваль театрів ляльок, змагання "Ігри героїв", футбольне свято. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...