Новини по ярлику "операція"У Львівській лікарні швидкої допомоги врятували життя 55-річного чоловіка


У Львівській лікарні хірурги провели складну операцію на хребті, врятувавши життя 55-річного пацієнта. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР. читати повністю>>Львівські лікарі вперше в Україні дитину прооперували за допомогою робота (відео)


У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова вперше в Україні дитину прооперував робот “Da Vinci”. Про це повідомив директор Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук. читати повністю>>Львівські лікарі вперше новим методом видалили пухлину у 4-річного хлопчика


Уперше у Львові дитячі ЛОРи виконали операцію самі, без підтримки закордонних колег, видалили пухлину у вусі малоінвазивним способом – через слуховий хід – у 4-річного хлопчика. читати повністю>>В Україні вперше посмертно провели трансплантацію нирки дитині (фото)


В Україні вперше посмертно пересадили нирку 3-річній дівчинці. Про це повідомила засновниця громадської організації «iDonor: Всеукраїнська платформа донорства» Ірина Заславець на своїй сторінці у Facebook. читати повністю>>У Львові хірурги провели унікальну операцію новонародженій дитині (фото)


Львівські торакальні хірурги провели два тижні тому унікальну операцію новонародженій дитині, усунувши вроджену патологію та давши змогу на повноцінне життя. Про це повідомили на сторінці Львівської Обласної Дитячої Клінічної Лікарні Охматдит. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах