Новини по ярлику "новини"

Facebook запускає окрему вкладку для новин


Сьогодні соцмережа Facebook запускає розділ "новини", який стане майданчиком для розміщення новинних публікацій інформаційних агентств, передає УНН із посиланням на Washington Post. читати повністю>>Печерський суд заблокував 18 новинних сайтів.


Печерський районний суд Києва постановою від 23 липня заборонив роботу 18 новинних сайтів. У зв'язку з цим Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, зобов'язала провайдерів закрити доступ до цих вебресурсів. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (6-12 липня )


Серед головних подій минулого тижня: військового параду на День Незалежності не буде, у РФ висунули остаточне обвинувачення всім полоненим морякам, Верховна Рада прийняла закон про реєстр і хімічну кастрацію педофілів. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (3-9 листопада)


Серед головних подій минулого тижня: померла активістка Катерина Гандзюк, "Шахтар" на останніх хвилинах вирвав перемогу в "Динамо", Порошенко став почесним доктором. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (1-7 жовтня)


Серед головних подій минулого тижня: в Україні стартував осінній призов до ЗСУ, Сенцов припинив голодування, депутати затвердили військове вітання "Слава Україні!" читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (24-30 вересня)


Серед головних подій минулого тижня: Львів готовий до опалювального сезону, підвищення зарплат вчителів, затримання чергового хабарника. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (24-30 вересня)


Серед головних подій минулого тижня: виступ президента України в ООН, фото з Трампом, сага з новими цінами на газ. читати повністю>>ТОП позитивних новин України (18-24 вересня)


Серед цікавих новин минулого тижня: Україна показала економічний ріст, наші військові кораблі пройшли Керченською протокою, успіхи українців у спорті, та інше. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (17-23 вересня)


Серед головних подій минулого тижня: Форум видавців у Львові, заборона російської культури від облради, смертельна ДТП за участю пасажирського автобусу. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (17-23 вересня)


Серед головних подій минулого тижня: Україна розірвала договір про дружбу з Росією, очікується подорожчання газу і сигарет, українські кораблі пройшли під Керченським мостом. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах