Новини по ярлику "світ"

Щоденник Олімпіади-2018: Середа, 21 лютого (13-й день) (доповнено)


У середу розіграють сім комплектів медалей і "бронзу" в жіночому хокеї, українці змагатимуться за нагороди в двох стартах. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Вівторок, 20 лютого (12-й день) (доповнено)


Сьогодні в Пхенчхані будуть розіграні п'ять комплектів нагород. Відбудуться фінали в фігурному катанні, шорт-треку, біатлоні і лижному двоборстві. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Понеділок, 19 лютого (11-й день) (доповнено)


У понеділок, 19-го лютого, в олімпійському Пхенчхані пройде вже 11-ий день змагань, однак сьогодні буде розіграно всього 3 комплекти нагород. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Неділя, 18 лютого (10-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород у фрістайлі, слаломі, гірських лижах, лижних гонках, біатлоні і ковзанярському спорті. читати повністю>>Учасники Олімпіади-2018 вразили глядачів своїм екіпіруванням


Наймоднішими спортсменами Олімпіади в Мережі назвали керлінгістів з Норвегії - за їхні барвисті штани. А мексиканські гірськолижники перемогли в номінації "найгірший костюм". читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: П'ятниця, 16 лютого (8-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород в скелетоні, сноуборді, лижних гонках, санному і ковзанярському спорті. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Четвер, 15 лютого (7-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород в слаломі, швидкісному спуску, фігурному катанні, сноуборді, лижних гонках, біатлоні, санному і ковзанярському спорті. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Середа, 14 лютого (6-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють вісім комплектів нагород, зокрема в сноуборді, слаломі, біатлоні, лижному двоборстві, санному і ковзанярському спорті. читати повністю>>Іранка прикинулася чоловіком заради футболу


Мешканка іранського міста Ахваз дуже хотіла потрапити на матч, але жінкам відвідування стадіонів в країні заборонено. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Вівторок, 13 лютого (5-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють вісім комплектів нагород, зокрема в керлінгу, сноуборді, гірських лижах, лижних гонках, шорт-треку, санному і ковзанярському спорті. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...