Новини по ярлику "розваги у львові"

Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (15-16 грудня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: кастинг на шоу «Розсміши коміка. Діти», майстер-клас «Розпис пряників з Вірою Манько», Євген Комаровський. Зустріч з батьками. читати повністю>>У Львові почали встановлювати різдвяні хатинки


Монтаж “Ярмарку 2019” проводять на проспекті Свободи та площі Ринок. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (26-30 листопада)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: концерт поп-групи «Ненсі», показ фільму «Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека», концерт Tayanna. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (17.11-18.11)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт «Органне відеошоу», опера ««Краків’яни і ґуралі»», чемпіонат України WABBA 2018. читати повністю>> ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (12-16 листопада)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: гумор-шоу «Вар'яти», концерт гурту «Onuka», відкритий мікрофон LCSU читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (10.11-11.11)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт Віктора Павліка, Вистава «Голий король», Концерт Піккардійська Терція з програмою «Подорожі Львовом». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (3-4 листопада)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Циркова програма «Екзотична арена», Шоу «New comedy UA», Концерт гурту «СКАЙ». читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (29.10-2.11)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: Відзначення 100-річчя ЗУНРу, Stand Up Клуб, Гарбузовий майстер-клас. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (27-28 жовтня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: веселе свято Гарбузика, вечірка «Halloween у підземеллі [ХДРД] Funkmasters», фестиваль локальної гастрономії «True&Local» читати повністю>> Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (20-21 жовтня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Свято сиру і вина, фестиваль "Бієнале довіри", Галицька ліга КВН та ще чимало концертів та розваг. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...