Новини по ярлику "олімпіада-2018"

Щоденник Олімпіади-2018: Понеділок, 19 лютого (11-й день)


У понеділок, 19-го лютого, в олімпійському Пхенчхані пройде вже 11-ий день змагань, однак сьогодні буде розіграно всього 3 комплекти нагород. читати повністю>>Україна здобула золото на Олімпіаді-2018


В неділю, 18-го лютого, Олександр Абраменко завоював для України першу медаль Олімпійських Ігор в Пхенчхані, яка відразу ж стала золотою. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Неділя, 18 лютого (10-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород у фрістайлі, слаломі, гірських лижах, лижних гонках, біатлоні і ковзанярському спорті. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Субота, 17 лютого (9-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород у фігурному катанні, фрістайлі, гірських лижах, біатлоні, лижних гонках, шорт-треку, скелетону і стрибках з трампліну. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: П'ятниця, 16 лютого (8-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород в скелетоні, сноуборді, лижних гонках, санному і ковзанярському спорті. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Четвер, 15 лютого (7-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород в слаломі, швидкісному спуску, фігурному катанні, сноуборді, лижних гонках, біатлоні, санному і ковзанярському спорті. читати повністю>>Канадська фігуристка врятувала собаку від поїдання на Олімпіаді


У Південній Кореї страви із собак є частиною національної кухні, зокрема "друг людини" входить в меню ресторанних страв. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Середа, 14 лютого (6-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють вісім комплектів нагород, зокрема в сноуборді, слаломі, біатлоні, лижному двоборстві, санному і ковзанярському спорті. читати повністю>>Щоденник Олімпіади-2018: Вівторок, 13 лютого (5-й день) (доповнено)


Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють вісім комплектів нагород, зокрема в керлінгу, сноуборді, гірських лижах, лижних гонках, шорт-треку, санному і ковзанярському спорті. читати повністю>>Буде легше, коли потепліє, - Бринзак


Президент Федерації біатлону пояснив, чому збірна України провалила гонки у перші три дні Олімпійських ігор. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...