Новини по ярлику "новини"

Facebook потайки від користувачів тестує нову стрічку новин - ЗМІ


В оновленій стрічці можуть з'явитися вкладки, що дозволяють сортувати новини. читати повністю>>Facebook запускає окрему вкладку для новин


Сьогодні соцмережа Facebook запускає розділ "новини", який стане майданчиком для розміщення новинних публікацій інформаційних агентств, передає УНН із посиланням на Washington Post. читати повністю>>Печерський суд заблокував 18 новинних сайтів.


Печерський районний суд Києва постановою від 23 липня заборонив роботу 18 новинних сайтів. У зв'язку з цим Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, зобов'язала провайдерів закрити доступ до цих вебресурсів. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (6-12 липня )


Серед головних подій минулого тижня: військового параду на День Незалежності не буде, у РФ висунули остаточне обвинувачення всім полоненим морякам, Верховна Рада прийняла закон про реєстр і хімічну кастрацію педофілів. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (3-9 листопада)


Серед головних подій минулого тижня: померла активістка Катерина Гандзюк, "Шахтар" на останніх хвилинах вирвав перемогу в "Динамо", Порошенко став почесним доктором. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (1-7 жовтня)


Серед головних подій минулого тижня: в Україні стартував осінній призов до ЗСУ, Сенцов припинив голодування, депутати затвердили військове вітання "Слава Україні!" читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (24-30 вересня)


Серед головних подій минулого тижня: Львів готовий до опалювального сезону, підвищення зарплат вчителів, затримання чергового хабарника. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини України (24-30 вересня)


Серед головних подій минулого тижня: виступ президента України в ООН, фото з Трампом, сага з новими цінами на газ. читати повністю>>ТОП позитивних новин України (18-24 вересня)


Серед цікавих новин минулого тижня: Україна показала економічний ріст, наші військові кораблі пройшли Керченською протокою, успіхи українців у спорті, та інше. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (17-23 вересня)


Серед головних подій минулого тижня: Форум видавців у Львові, заборона російської культури від облради, смертельна ДТП за участю пасажирського автобусу. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах