Новини по ярлику "вихідні у львові"

Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (22-23 вересня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: міжнародний книжковий форум, нова циркова програма, концерти, прем'єри, розваги. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (15-16 вересня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль "На каву до Львова", великий концерт всіх друзів Кузьми, музика, прем'єри, розваги. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (8-9 вересня)


Цими вихідними у Львові відбудуться: фестивалі, вечірки, відкриті кінопокази, спортивні змагання, концерти, відзначення Дня українського кіно, свято хліба тощо. читати повністю>>

Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (25-26 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль «Zaxidfest 2018» та інші святкові заходи на честь Дня Незалежності України. читати повністю>> Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (18-19 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт проекту "Українська пісня 2018", заходи з нагоди святкування 27 річниці Дня Незалежності, міжнародний Фестиваль Параджанова. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (11-12 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестивалі, концерти, розваги, фільми. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції ( 4-5 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестивалі середньовічної культури, концерти, розваги, кінопрем'єри. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (28-29 липня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: веггі-фестиваль, музичний фестиваль, футбольні матчі, концерти. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (21-22 липня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестивалі класичної і сучасної музики, фестиваль культур, концерти, прем'єри, футбольні матчі. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...