Новини по ярлику "підсумки"

Підсумки тижня: головні новини Львова (20-26 квітня)


Серед головних подій минулого тижня: голова Львівщинис подав у відставку, є дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу, 16-річний винахідник здобув золоту медаль у Малайзії. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (13-19 квітня)


Серед головних подій минулого тижня: не стало дисидента Валентина Мороза, Полторак проінспектував будівництво казарм, військовий зі Львова став українським рекордсменом з бігу. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (30.03-05.04)


Серед головних подій минулого тижня: до Львова завітає митрополит Епіфаній, зі Львова до Риги запустили прямий авіарейс, у Львові запустили онлайн-мапу велоінфраструктури міста. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (23-29 березня)


Серед головних подій минулого тижня: пожежа на сміттєзвалищі Львівщини, у шахті на Львівщині стався обвал - загинула людина, до Стрийського парку повернулися лебеді. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (09-15 березня)


Серед головних подій минулого тижня: "Це не наш Богдан!": скандал на львівських похоронах бійця ООС, на площі Ринок перекрито трамвайні шляхи, шторм у Львові: масштаби пошкоджень. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (10-16 листопада)


Серед головних подій минулого тижня: польські фанати проти ЗУНР, у Львові затримали п'яним лідера партії "Сила людей", Львівські "євробляхери" протестують біля ОДА навіть вночі. читати повністю>>Підсумки тижня: головні новини Львова (3-9 листопада)


Серед головних подій минулого тижня: на Львівщині в аварії розбилися юні мотоциклісти, постріли в центрі Львова перелякали людей, у Львові затримали керівника університету. читати повністю>>Підсумки сезону


У сезоні 2012/13 "студенти" мали чітке завдання – перервати чорну смугу минулих років. Адже за роки, що передували 2012-му, львів'яни скотилися на самісіньке дно Суперліги. читати повністю>>Підсумки сезону


У сезоні 2012/13 "студенти" мали чітке завдання – перервати чорну смугу минулих років. Адже за роки, що передували 2012-му, львів'яни скотилися на самісіньке дно Суперліги. читати повністю>>Підсумки сезону


Другий сезон поспіль львівський клуб, заявляючи про високі завдання, змушений в результаті боротися за виживання, рятуючись від вильоту в останніх турах чемпіонату. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах