Новини по ярлику "мультфільм"

Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (9-10 червня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль електронної музики і українських виробників, ретро велопроменад "Батяри на роверах" та багато іншого. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (4-8 червня)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: концерт "Юркеш" та "Boney M", фінал фестивалю LVIV KLEZ FEST, театральні та кінопрем'єри. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (26-27 травня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт "DZIDZIO", Всеукраїнський Фестиваль для найменших, розважальні програми, майстер-класи, театральні та кінопрем'єри. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (21-25 травня)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: концерти НАОНІ ОRCHESTRA, Злати Огнєвич та Степана Гіги, фестивалі, кінопрем'єри. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (19-20 травня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: дитячий фестиваль "Місто професій 2018", фестиваль єврейської музики "Lviv Klez Fest", велодень, мотокрос, концерти та інші розваги. читати повністю>>На Львівщині трагічно загинув 3-річний хлопчик


23-річна мати дитини залишила його дивитися мультфільми, а сама пішла поратися по господарству. Коли вона повернулася, хлопчик був уже мертвий. читати повністю>>Афіша Львова: найцікавіші події тижня (07.05-11.05)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: дитячий Форум у Львові, фестивалі камерної музики і театрів, концерти і кінопрем'єри. читати повністю>>Кіно у Львові: найцікавіші прем'єри тижня (26.04-02.05)


Серед фільмів, які вийдуть у широкий прокат на цьому тижні: нові мультфільмі "Пташини пригоди" та "Татко Гусак", драматичні фільми та трилери, показ фільмів про Чорнобиль. читати повністю>>Кіно у Львові: найцікавіші прем'єри тижня (19.04-25.04)


Серед фільмів, які вийдуть у широкий прокат на цьому тижні: продовження відомої пригодницької саги "Таксі", новий фільм за участю Річарда Гіра, фестиваль фантастичного кіно. читати повністю>>У Львові відбудеться прем'єра фільму і книги


Завтра, 22 березня, на екрани львівських кінотеатрів виходять довгоочікувані пригоди знаменитого кролика за книгами відомої англійської письменниці Беатрікс Поттер. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах