Новини по ярлику "вихідні у львові"

Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (20-21 квітня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль «Zero Waste Fest 2019», хіп-хоп фестиваль «Chicamoca Jam. China Trip», концерт гурту «Bourbon Street». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (13-14 квітня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фан-зустріч із зірками серіалу «Школа», майстер-клас «Класичне писанкарство», Львівський напівмарафон «Run the World. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (6-7 квітня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль їжі «Fine Food», Всеукраїнський тур «Рецепт Успіху» від Миколи Тищенко, день неспішного мистецтва в НМЛ 2019. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (16-17 березня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Міжнародний танцювальний фестиваль «World of Dance», вечірка «St.Patrick`s Day 2019! 10th Party!», майстер-клас із ткацтва. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (9-10 березня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: VII міжнародний турнір з вільної боротьби, нове звучання віршів Шевченка з репером Романом Климком, концерт гурту «Detach». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (2-3 березня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт «Івасюк. Відомий і невідомий», показ сучасної української анімації, концерт гурту «The Hound Dogs». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (16-17 лютого)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: виставка голубів та ярмарок, концерт «Хіти Бродвею», Stand up battle — 2019 читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (9-10 лютого)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: опера «Notre Dame de Paris», концерт «Resonance trio», вистава "Гуцульский рік". читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (2-3 лютого)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Виставка «Безкоштовна вища освіта в Чехії», Концерт «Популярна органна класика», Концерт «Гітарний вечір». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (26-27 січня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: виставка собак «Memory of Olga Nizova» & «Сup of Lemberg 2019», фестиваль культур у Львові 2019, форум молодих політиків. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах