Новини по ярлику "вихідні у львові"

Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (20-21 липня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: пінне шоу, майстер-клас «Вибійка на тканині», концерт «Музика ангелів. Арво Пярт. Орган». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (13-14 липня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль нових авто «NewCarsFest 2019», змагання «Pump track Battle 2019», товариський матч між легендами збірної України та львівських «Карпат». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (6-7 липня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Фестиваль морозива «Lviv Ice Cream Festival», Фестиваль з японських шахів «Шьоґі на Івана Купала», Концерт гурту «The Hound Dogs». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (8–9 червня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: ювілейний концерт Ігоря Богдана «Блукаюча зоря», майстер-класи у Пороховій Вежі, концерт «Сутінки Богів». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (1 – 2 червня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: відкриття сезону Нічних катань 2019, презентація книги Ірени Карпи, автоперегони «Belshina drift pro competitions of Ukraine». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (20-21 квітня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль «Zero Waste Fest 2019», хіп-хоп фестиваль «Chicamoca Jam. China Trip», концерт гурту «Bourbon Street». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (13-14 квітня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фан-зустріч із зірками серіалу «Школа», майстер-клас «Класичне писанкарство», Львівський напівмарафон «Run the World. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (6-7 квітня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль їжі «Fine Food», Всеукраїнський тур «Рецепт Успіху» від Миколи Тищенко, день неспішного мистецтва в НМЛ 2019. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (16-17 березня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Міжнародний танцювальний фестиваль «World of Dance», вечірка «St.Patrick`s Day 2019! 10th Party!», майстер-клас із ткацтва. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (9-10 березня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: VII міжнародний турнір з вільної боротьби, нове звучання віршів Шевченка з репером Романом Климком, концерт гурту «Detach». читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах