Новини по ярлику "вихідні у львові"

Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (16-17 березня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Міжнародний танцювальний фестиваль «World of Dance», вечірка «St.Patrick`s Day 2019! 10th Party!», майстер-клас із ткацтва. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (9-10 березня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: VII міжнародний турнір з вільної боротьби, нове звучання віршів Шевченка з репером Романом Климком, концерт гурту «Detach». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (2-3 березня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт «Івасюк. Відомий і невідомий», показ сучасної української анімації, концерт гурту «The Hound Dogs». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (16-17 лютого)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: виставка голубів та ярмарок, концерт «Хіти Бродвею», Stand up battle — 2019 читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (9-10 лютого)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: опера «Notre Dame de Paris», концерт «Resonance trio», вистава "Гуцульский рік". читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (2-3 лютого)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Виставка «Безкоштовна вища освіта в Чехії», Концерт «Популярна органна класика», Концерт «Гітарний вечір». читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (26-27 січня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: виставка собак «Memory of Olga Nizova» & «Сup of Lemberg 2019», фестиваль культур у Львові 2019, форум молодих політиків. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (19-20 січня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: Освячення води 2019, Свято Пампуха у Гаю 2019, різдвяний концерт від Дударика. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (15-16 грудня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: кастинг на шоу «Розсміши коміка. Діти», майстер-клас «Розпис пряників з Вірою Манько», Євген Комаровський. Зустріч з батьками. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (17.11-18.11)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт «Органне відеошоу», опера ««Краків’яни і ґуралі»», чемпіонат України WABBA 2018. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах