Новини по ярлику "музика"Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (15-16 вересня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль "На каву до Львова", великий концерт всіх друзів Кузьми, музика, прем'єри, розваги. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (25-26 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестиваль «Zaxidfest 2018» та інші святкові заходи на честь Дня Незалежності України. читати повністю>> Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції (18-19 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: концерт проекту "Українська пісня 2018", заходи з нагоди святкування 27 річниці Дня Незалежності, міжнародний Фестиваль Параджанова. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (13-17 серпня)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: кінопремєри, виставки, презентації, водосвяття приурочене до ювілею хрещення Русі-України. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (6-10 серпня)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, рок-фестиваль "Woodstock Ukraine", фестиваль класичної музики та багато іншого. читати повністю>>У Львові відбудеться музичний фестиваль


У серпні у Львові та Кракові відбудеться міжнародний фестиваль "Музика у старому Львові" та "Музика у старому Кракові" як спільний міст дружби між Львовом і Краковом. читати повністю>>Вихідні у Львові: найцікавіші розваги і атракції ( 4-5 серпня)


Серед культурних подій цих вихідних у Львові: фестивалі середньовічної культури, концерти, розваги, кінопрем'єри. читати повністю>>Львівський гурт


"Kings&Beggars" зі Львова грає старовинну музику. Муиканти збираються у гастрольне турне Європою. Там матимуть 11 концертів усього за один тиждень. читати повністю>>ТОП найяскравіших львівських розваг і атракцій (23-27 липня)


Серед цікавих культурних подій цього тижня: Міжнародний фестиваль літньої пори, гумор-шоу "Вар'яти", концерти, кінопрем'єри. читати повністю>>Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...